wtorek, 30 sierpnia 2016

Płytki z cegły wykorzystane jako elewacja do rustykalnego domku


Witajcie ponownie po krótkiej przerwie! Dzisiaj zajmiemy się opisem aranżacji malowniczego, wiejskiego domu. Rustykalny klimat został tutaj uzyskany dzięki umiejętnemu połączeniu drewnianych elementów stropu dachu wraz z ceglanymi ścianami. Elewacja powstała z użyciem płytek z cegły typu "Anna".  Dom prezentuje się wręcz spektakularnie podczas wschodów i zachodów słońca, kiedy to promienie słoneczne wydobywają z ceglanych ścian pełnię kolorytu oraz ukazują oryginalną strukturę starej cegły, która zarysowuje się na każdej płytce.


Na zdjęciach została przedstawiona między innymi cudowna weranda na tle ceglanych ścian, która idealnie nadaje się jako miejsce do wieczornego grillowania wraz z rodziną i znajomymi.

Poniżej wszystkie zdjęcia ceglanego domu.


Drewniana weranda na tle ściany z cegły
Drewniana weranda na tle ściany z cegły
Płytki z cegły jako elewacja rustykalnego domu
 Płytki z cegły jako elewacja rustykalnego domu

 Wejście do rustykalnego domu - ceglany ganek
 Wejście do rustykalnego domu - ceglany ganek
Balkon oraz elewacja z płytek z cegły w rustykalnym domu
Balkon oraz elewacja z płytek z cegły w rustykalnym domuWykorzystane ceglane płytki na podłogę oraz na ścianę pochodzą ze sklepu CEGLANE WNĘTRZE.

Co znajdziesz w sklepie:TAGI: PŁYTKI CEGLANE, CEGŁA NA ŚCIANĘ, PŁYTKI Z CEGŁY, PŁYTKI CEGLANE RĘCZNIE FORMOWANE, RETRO CEGŁA, CEGŁA RĘCZNIE FORMOWANA, CEGLANE WNĘTRZE, CEGLANE PŁYTKI PODŁOGOWE, CEGLANE PŁYTKI ŚCIENNE

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza